Baza korzyści i programów wsparcia oferowanych inwestorom przez poszczególne stany USA

Informacje o programach wsparcia dla biznesu oferowanych przez wszystkie 50 stanów USA zebrane w jednej bazie. Dowiedz się jakie granty, zwolnienia podatkowe i wiele innych zachęt dla biznesu oferują różne stany i wybierz najlepszą lokalizację dla twojej firmy w USA. 

Baza zachęt dla biznesu oferowanych przez stany USA została utworzona w 1999 r. przez Council for Community and Economic Research (C2ER). Baza, zawierająca informacje o prawie 2000 programach ze wszystkich stanów i terytoriów USA, daje możliwość szczegółowej analizy i porównywania stanowych  programów motywacyjnych. Baza  jest aktualizowana co dwa lata. W przypadku każdego programu użytkownicy mają dostęp do informacji na temat agencji zarządzającej, podstawowego opisu programu oraz łącza do strony internetowej programu. 
Wszystkie programy są podzielone na kategorie według zdefiniowanych cech, stąd użytkownicy mogą wykorzystywać bazę do analizy porównawczej,  wybrać dowolne dwa stany lub terytoria i porównać ich oferty programów motywacyjnych. 
 

Zobacz video informacyjne o bazie