Szkolenie Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości Sesja II

Szkolenie stony internetowe eksport usa

Szkolenia programu Google i PFR Firmy Jutra

W dniu 25 maja American Investor Desk miał przyjemność gościć Karolinę Maj, Konsultantkę ds. marketingu internetowego - Doradcę w programie Firmy Jutra inicjatywa Google i PFR.

Sesja była dedykowana dla polskich firm, które chcą rozwijać swoją działalność eksportową i wykorzystać w tym celu narzędzia Google. Prezentacja rozpoczęła się od określenia narzędzi wspierające eksport, takich jak „Google Market Finder”, która pozwala szybko definiować docelowe rynki, określać ich potencjał, wymagania i inne cenne informacjami.

Następnie Karolina Maj szczegółowo omówiła „My Export Score by Market Finder” - narzędzie wskazujące (w procentach) gotowości firmy do eksportu, analizując firmę w czterech kategoriach – „General assessment”, „Competitive Position”, „Operational Abilities”, i „Marketing Performance”.

Na koniec, zaprezentowany został „Google Trends” pozwalający monitorować potrzeby klientów w określonym miejscu i czasie. Narzędzie to analizuje frazy kluczowe i pomaga w opracowaniu odpowiednich treści dla stron internetowych. Dzięki temu poprawia się widoczność firmy i jej witryny w Internecie.

Uczestnicy otrzymali kompletne informacje na temat oferty przygotowanej przez Firmy Jutra, sposobu działania programu obejmującego bezpośrednie dedykowane wsparcie konsultanta Firm Jutra dla wszystkich polskich MŚP (małych i średnich firm).  

Pobierz pakiet bezpłatnych materiałów poniżej:

Szkolenia programu Google i PFR Firmy Jutra